Hakkında

Hakkında

30 Ekim 2009 tarihinde özelleştirilen Meram Elektrik Dağıtım A.Ş Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 ile toplam 69 lokasyonda hizmet vermekte ve 2 milyon 200 bin aboneye yaklaşık olarak yıllık 10 milyar kWh enerjiyi sunmaktadır.

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Meram EDAŞ müşteri ve çalışan memnuniyetini odak noktasına alarak yaptığı altyapı ve teknoloji yatırımlarıyla kesintisiz ve kaliteli enerji temel amacıyla hayatı kolaylaştıran, yıllık yaklaşık 150 bin adam/saat verdiği iş sağlığı ve güvenliği, teknik  ve kişisel gelişim eğitimleriyle çalışanlarına değer katan bir şirkettir.

Meram EDAŞ gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile çevreye ve insana verdiği değeri göstermekte ve hizmet verdiği bölgesinin gelişimine katkı sağlamaktadır.

4. Uygulama Döneminde sorumlu olduğu bölgesine 5 milyar 200 milyon TL yatırım planlamaktadır. 7 adet tamamlanan ve 13 adet yürütülen  Ar-Ge projeleriyle yenilikçi çözümler geliştirmektedir.

MEDAŞ, 59 bin trafo sayısı ve 91 bin km'lik bir hat uzunluğuna sahiptir.

Vizyon

Tüm müşterilerimize "Enerjisiz Hayat Düşünülemez" ilkesinden hareket ederek, modern teknoloji ve çağdaş yönetim ilkelerini kullanarak kesintisiz, kaliteli ve güvenli enerji sunmak.

Misyon,

Sürdürülebilir değer yaratarak sıfır arıza, sıfır kaza noktasına ulaşmak ve enerji sektöründe öncü şirket olmaktır.