HEDEFLERİMİZ
1İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği


Şirket personelinin İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konularında eğitim almalarını ve yapılacak denetimlerle iş güvenliği malzemelerini sürekli kullanmalarını sağlamak.
2Standardizasyon


Şirket Genelge ve Uygulama Talimatlarına mutlak uyum ve destek sağlamak. Tüm işletmelerimizdeki uygulamaları, sürekli eğitim ve denetimlerle Standart Uygulamalar haline getirmek.
3Teknik Kayıp Oranı


Teknik kayıp oranının düşürülmesi için dağıtım sistemi iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımıza devam ederek, teknik kayıp oranını düşürmek.
4Mesleki ve Kişisel Gelişim


Kurum sadakati ve takım ruhunu en üst düzeyde tutarak planlama, bilgi ve teknoloji esaslı yaklaşımlarla sürekli gelişen bir organizasyon olmak. Tüm çalışanlarımıza mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vererek, müşterilerimize 24 saat kaliteli, kesintisiz ve güler yüzlü hizmet sunulmasını sağlamak.
5Sosyal Sorumluluk


2012 yılı Aralık ayında hizmet vermeye başlayan “MEDAŞ Sanat Galerisi” ile Sanata ve Sanatçıya katkıda bulunmak. Hizmet verdiğimiz bölgelerde toplumun yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam etmek.