24.07.2018MEDAŞ’TAN EBRU SANATI EĞİTİMİ
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.) çalışanlarının motivasyonlarını destekleyici etkinliklerine her gün bir yenisini daha ekliyor. Bu kez diğer eğitimlerden farklı olarak Ebru eğitimi verildi.
22.08.2017MEDAŞ’DAN KONYA’YA 180 MİLYON TL YATIRIM
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. ) yaptığı yatırımlarla Konya’ya hizmet vermeye devam ediyor. Konya’da zorlu kış şartlarında kesintilerin yaşanmaması için büyük yatırımlar yaparak alt yapısını ve hizmet kalitesini geliştiriyor. Konya’nın her geçen gün artan nüfusu ve büyüyen enerji ihtiyacını karşılayacak çözümler için MEDAŞ, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
18.07.2017MEDAŞ ULAŞIM KANALLARINI GÜNDEN GÜNE ARTTIRIYOR
Meram Elektrik Dağıtım A.Ş (MEDAŞ) müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve sorunları daha hızlı çözüme kavuşturulabilmek için www.meramedas.com.tr web sitesi üzerinden canlı destek hattı uygulaması “webChat’i” hayata geçirdi.
01.02.2018MEDAŞ, ENERJİ TASARRUFU HAFTASINDA GELECEĞİN MÜHENDİSLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş) yetkilileri, Enerji Tasarrufu Haftasında anaokul öğrencileri ile bir araya gelerek öğrencilere enerji kullanımı hakkında bilgi verdi
07.08.2017MEDAŞ’DAN SMS İLE DUYURU DÖNEMİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş) görev alanı içerisinde yer alan, Konya, Karaman, Niğde, Kırşehir, Aksaray ve Nevşehir illerinde, yatırımlar nedeniyle yapılan planlı elektrik kesintilerini muhtarlara da SMS ve e-posta ile bildirmeye başladı.
05.06.2017MEMNUNİYETTE MEDAŞ EN İYİ DAĞITIM ŞİRKETİ OLDU
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı elektrik dağıtım şirketi müşterilerinin genel memnuniyet oranlarını araştırdı. Araştırma sonuçları gerçekleştirilen Elder 10. Sektör Toplantısı´nda Bakan Berat Albayrak tarafından açıklandı. MEDAŞ müşteri memnuniyetinde Türkiye genelindeki 21 dağıtım şirketi arasında, müşteri memnuniyetini sağlama bakımından en iyi dağıtım şirketi oldu.