18.04.2019MEDAŞ GELENEKSEL ÇÖZÜM ORTAKLARI BULUŞMALARINA KIRŞEHİR’DE BAŞLADI
Meram Elektrik Dağıtım A.Ş(MEDAŞ), her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği elektrik mühendisleri ve elektrik fen adamları ile bilgilendirme ve görüş alışverişi toplantılarına Kırşehir’de başladı.
24.07.2018MEDAŞ’TAN EBRU SANATI EĞİTİMİ
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.) çalışanlarının motivasyonlarını destekleyici etkinliklerine her gün bir yenisini daha ekliyor. Bu kez diğer eğitimlerden farklı olarak Ebru eğitimi verildi.
22.08.2017MEDAŞ’DAN KONYA’YA 180 MİLYON TL YATIRIM
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. ) yaptığı yatırımlarla Konya’ya hizmet vermeye devam ediyor. Konya’da zorlu kış şartlarında kesintilerin yaşanmaması için büyük yatırımlar yaparak alt yapısını ve hizmet kalitesini geliştiriyor. Konya’nın her geçen gün artan nüfusu ve büyüyen enerji ihtiyacını karşılayacak çözümler için MEDAŞ, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
09.03.2019MEDAŞ ÇALIŞANI KIYMETLİ
Meram Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürü Erol UÇMAZBAŞ, Nevşehir’de arıza-bakım elemanları ile kahvaltıda buluştu.
01.02.2018MEDAŞ, ENERJİ TASARRUFU HAFTASINDA GELECEĞİN MÜHENDİSLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş) yetkilileri, Enerji Tasarrufu Haftasında anaokul öğrencileri ile bir araya gelerek öğrencilere enerji kullanımı hakkında bilgi verdi
07.08.2017MEDAŞ’DAN SMS İLE DUYURU DÖNEMİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş) görev alanı içerisinde yer alan, Konya, Karaman, Niğde, Kırşehir, Aksaray ve Nevşehir illerinde, yatırımlar nedeniyle yapılan planlı elektrik kesintilerini muhtarlara da SMS ve e-posta ile bildirmeye başladı.