İtiraz veya Şikayet Başvurusu
 
10.05.2017SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ´NDEN MEDAŞ´A TEŞEKKÜR
Meram Elektrik Dağıtım A.Ş(MEDAŞ) Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ve Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Erduran, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette MEDAŞ Seydişehir İşletme Sorumlusu Şerafettin Demirci de hazır bulundu.
26.03.2017MEDAŞ personelinden ağaçlandırmaya destek
Meram Elektrik Dağıtım AŞ (MEDAŞ) personeli sosyal sorumluluk projesi kapsamında 500 fidan dikti.
21.02.2017MEDAŞ'IN İLÇE ZİYARETLERİ
MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ve Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Erduran, Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, Taşkent Belediye Başkanı Osman Arı, Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk, Hadim Kaymakamı Neslihan Kısa, Taşkent Kaymakamı Halid Yıldız ve Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur’u makamlarında ziyaret ettiler.
05.04.2017Muhtarlardan MEDAŞ 'a teşekkür plaketi
Konya Karatay ve Tüm İlçeleri Muhtarlar Derneği, yaptığı hizmetlerden dolayı Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ve MEDAŞ işletme sorumlularına teşekkür plaketi verdi.
24.02.2017MEDAŞ´tan Kardeş Okul Projesi
Meram Elektrik Dağıtım A.Ş (MEDAŞ) tarafından Kardeş Proje kapsamında başlanan çalışma, Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Erduran ve MEDAŞ çalışanlarının katılımıyla başladı. Hadim ve Bozkır´da 3 köy okulu ziyaret edildi. Ziyaretler sırasından MEDAŞ ekibine bölge kaymakamları eşlik etti.
26.01.2017MEDAŞ KAR MESAİSİ İLE İLGİLİ KAMUOYUNU BİLGİLENDİRDİ
MEDAŞ KAR MESAİSİ İLE İLGİLİ KAMUOYUNU BİLGİLENDİRDİ